نامزدان جايزه بهترين موبايل كنگره جهانی موبايل معرفی شدند

در ميان موبايل ‌های منتخب INQ1 ديده می ‌شود كه موبايل قدرتمند يا هوشمندی به شمار نمی ‌رود.

Taha

با وجود اينكه كمتر از يك ماه به برپايی كنگره جهانی موبايل در بارسلونا اسپانيا مانده، شمارش معكوس برای برپايی اين نمايشگاه آغاز شده و انجمن GSMA اسامی مبائل ‌هايی كه نامزد دريافت جايزه بهترين موبايل در چهاردهمين كنگره جهاني موبايل هستند را اعلام كرد…


كنگره جهانی موبايل كه اواخر بهمن‌ماه در بارسلونا اسپانيا برگزار می ‌شود، جوايز خود را در شاخه‌های مختلف اعطا میكند كه يكی از مهم‌ ترين اين شاخه ‌ها، بهترين موبايل ‌های سال است.
در اين شاخه بهترين موبايل ها در دو زير گروه بهترين ابزار اجتماعی برای جوانان و بهترين ابزار تجاری هم مورد انتخاب قرار می ‌گيرد.
اما جالب اينجاست كه در ميان فيناليست‌ های اعلام شده نامی از سامسنگ و HTC ديده نمی شود و هيچ نوع موبايل از اين دو سازنده وجود ندارد؛ اين در حالی است كه i900 Omnia يا i8510 INNOV 8 سامسنگ و Touch Diamond و Touch HD محصول HTC در ميان پرسر و صداترين موبايل ‌های سال شناخته شدند و توجه زيادی را به خود جلب كردند.
همچنين هيچ موبايل مجهز به دوربين 8 میگاپيكسلی در ميان موبايل ‌های منتخب برای اين كنگره جهانی وجود ندارد كه باز هم جای تعجب است.
در ميان موبايل ‌های منتخب INQ1 ديده می ‌شود كه موبايل قدرتمند يا هوشمندی به شمار نمی ‌رود.
اين موبايل امكان دسترسی به سرويس‌ های محبوب شبكه‌های اجتماعی چون Skype، Facebook و Windows Live Messager را دارد و به اين ترتيب استفاده کننده از اين امكان برخوردار است كه با دوستان خود به طور دايم در تماس باشد. موبايل بعدی KS360 محصول شركت ال.‌جی. است كه اين موبايل نيز امكان دسترسی به سرويس‌ های آنلاين شبكه‌ های اجتماعی چون MySpace و Facebook را دارد.
اين موبايل همچنين از صفحه كليد كامل QWERTY برای وارد كردن متن برخوردار است.
سه موبايل بعدی در اين مجموعه كه دستگاه‌ های قدرتمند و هوشمندی هستند E71 نوكيا، T-Mobile G1 و Storm 9500 بلك‌بری محصول شركت كانادایی RIM است.
بر اساس اين گزارش برندگان در طول نمايشگاه MWC 2009 كه هفدهم فوروری در بارسلونا اسپانيا كار خود را آغاز میكند اعلام می شود.

دیدگاه‌تان را ارسال کنید :